Internet światłowodowy - nowa oferta!
14.04.2020
 
Wielka obniżka na Internet światłowodowy! 
 
Prędkości od 100 Mb do 500 Mb, w cenie od 49 zł miesięcznie. 
 
 
Korzyści dla naszych Klientów:
 
- super szybki Internet światłowodowy bez limitu danych o najwyżej jakości, 
 
- gwarancja stabilnego i niezawodnego łącza, 
 
- szybka, sprawna opieka serwisowa i kliencka,
 
- komfort korzystania na wielu urządzeniach jednocześnie,
 
- bezpieczeństwo współpracy i zaufanie - jesteśmy sprawdzonym Operatorem który od wielu lat świadczy usługi  dostępu do Internetu w tutejszym  regionie,
 
- możliwość dołączenia nowoczesnej cyfrowej TV z bogatą ofertą programową w atrakcyjnej cenie.
 
 
Zamów swój swój Internet światłowodowy od OXYNET: do pracy w domu, do nauki on-line, do kontaktu z bliskimi, do rozrywki: gier, filmów, do czego tylko potrzebujesz. Teraz superszybki Internet w nowej ofercie cenowej.
 
 
Lista miejscowości objętych siecią światłowodową: Bobrówka, Bukowina, Bystrowice, Cieszacin Mały, Cieszacin Wielki, Chłopice, Chorzów, Czudowice, Duńkowice, Grabowiec, Hawłowice, Jarosław (osiedla i częściowo ulice),Jodłówka, Korzenica, Kramarzówka, Laszki, Łazy, Makowisko, Michałówka, Miękisz Nowy, Miękisz Stary, Mokra, Ożańsk, Piwoda, Pruchnik, Rozbórz Długi, Rozbórz Okrągły, Roźwienica, Rudołowice, Ryszkowa Wola, Rzeplin, Surmaczówka, Szczytna, Świebodna, Tuchla, Tuligłowy, Tywonia, Widna Góra, Wierzbna, Węgierka, Wola Węgierska, Wola Roźwienicka, Wólka Pełkińska, Zapałów.
 
 
Zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia wykonania instalacji światłowodowej i uruchomienia usługi dostępu do Internetu w Państwa lokalizacji.