NOWOŚĆ Multimedialny dom
28.02.2019

Multimedialny dom to usługa posiadająca liczne inteligentne funkcje, które pomogą Ci w nowoczesny sposób zarządzać Twoim domem.

 

 

Możesz zdalnie włączać i wyłączać urządzenia, ustawiać instrukcje dla poszczególnych pór roku lub wprowadzać całe łańcuchy komend.

Korzystamy z 25 lat doświadczenia renomowanego producenta firmy Jablotron.  To jeden z powodów, dla których nasza usługa multimedialnego domu ma tak wiele funkcji i tak łatwo nimi sterować.

 

Sterowanie ogrzewaniem

Kontroluj  ogrzewanie Twojego domu za pomocą możliwości systemu Jablotron . Podczas swojej nieobecności w domu możesz ustawić automatyczną zmianę temperatury z komfortowej na ekonomiczną (po uzbrojeniu swojego alarmu).

Ponadto za pomocą aplikacji mobilnej  możesz stale zdalnie monitorować i regulować temperaturę w swoim domu.

 

Otwieranie garażu/bramy wjazdowej

Otwieraj swój garaż mrugnięciem świateł samochodu. Nie szukaj przełącznika by otworzyć sobie garaż. Wystarczy po prostu mrugnąć reflektorem, a Twoja brama garażu sama się otworzy.

Jeśli natomiast przyjadą goście, otworzysz im bramę garażową używając aplikacji mobilnej.

 

Zdalne podlewanie trawnika

Już nie musisz się martwić o to, kto podleje Twój trawnik, kiedy Ty jesteś na urlopie. Możesz włączyć podlewanie zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej  albo ustawić dokładną datę i godzinę przed wyjazdem.

 

Automatyczne włączenie świateł w domu

Wracając do domu nie szukaj w ciemności przełącznika. Światła automatycznie włączą się kiedy rozbroisz alarm po powrocie do domu lub kiedy wejdziesz do konkretnego pomieszczenia.

Z łatwością ustawisz które światła mają się włączyć w poszczególnych pokojach.

 

 

Zainteresowany? Zadzwoń i zapytaj o ofertę. 

Doradcy klienta: tel. 609 436 835, 693 004 728