Praca - Przedstawiciel Handlowy.
21.10.2021

Oxynet S.A., firma z branży telekomunikacyjnej poszukuje pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: powiat jarosławski i okolice. Oferta skierowana do osób poniżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarosławiu.

Zakres obowiązków to:

aktywne pozyskiwanie Klientów detalicznych na usługi ( głównie sprzedaż usług dostępu do Internetu światłowodowego),

przeprowadzanie akcji informacyjnych (kolportaż ulotek, pism itp.),

utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi i obecnymi Klientami,

monitorowanie rynku i konkurencji na powierzonym terenie.

Zapewniamy:

kompleksowe wdrożenie i przeszkolenie,

wsparcie i pomoc przełożonego,

pakiet narzędzi służbowych (samochód, telefon, laptop),

samodzielną i stałą pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Oczekujemy:

gotowości do pracy mobilnej,

czynnego prawa jazdy kat. B,

biegłej obsługi komputera (MS Office: głównie MS Excel, Internet);

bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

umiejętności prowadzenia negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych,

ambicji, odwagi i kreatywności,

wysokiej kultury osobistej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres rekrutacja@oxynet.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).