Program OXY Lojalni - odbierz swoją nagrodę!
14.02.2017

 

 

 

ROZDAJEMY NAGRODY: LAPTOPY, TABLETY, SMARTFONY, SPRZĘT RTV I AGD!

DOŁACZ DO PROGRAMU I ODBIERZ SWOJA NAGRODĘ

 

PROGRAM OXY LOJALNI 
Z myślą o naszych obecnych jak i przyszłych klientach opracowaliśmy program lojalnościowy jakiego nie ma jeszcze żadna inna sieć Internetowa w regionie! Tylko u nas za zgromadzone punkty możesz otrzymywać super prezenty: laptopty, smartfony, konsole, sprzęt RTV i AGD, rowery, zabawki dla dzieci,  akcesoria samochodowe, najmodniejsze gadżety i wiele innych.

 

 Zobacz katalog - > kliknij tutaj

 

JAK ZBIERAĆ PUNKTY?

W programie OXY Lojalni zdobywacie punkty poprzez polecanie nam swoich bliskich, sąsiadów czy znajomych. Wystarczy, że dołączą do naszej sieci a każdy z Was otrzyma punkty w ramach Programu: polecający i polecany. Zbieracie punkty i wymieniacie je na wybrane przez Was nagrody w niniejszym katalogu. Proste, prawda?

 

Ale to nie wszystko, doceniamy również lojalność naszych klientów, dlatego za każde przedłużenie swojej umowy internetowej lub telewizyjnej otrzymacie ekstra dodatkowe punkty, które przybliżą Was do wymarzonej nagrody. 

 

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU?

Bądź z nami, wybierz i polecaj jedną z atrakcyjnych usług Oxynet:  ciesz się z nowoczesnego Internetu światłowodowego, Internetu LTE -  najnowszej światowej technologii lub Internetu w technologii radiowej. W naszej ofercie mamy również nowoczesną Telewizję HD w konkurencyjnych cenach. 

Jeśli już jesteś naszym abonentem wystarczy, że zadzwonisz na naszą Infolinię  16 621 77 77 i zgłosisz chęć udziału w Programie, możesz to zrobić również osobiście w naszym Biurze Obsługi lub na adres e-mail: bok@oxynet.pl. Na start otrzymasz od nas aż 10 powitalnych punktów. 

 

KARTA OXY LOJALNI

Po rejestracji w Programie otrzymasz od nas imienną kartę uczestnika Programu z Twoim indywidualnym numerem karty. Karta będzie służyć Ci przy weryfikacji Twojego konta punktowego podczas kontaktu z Infolinią oraz przy odbieraniu prezentów.

Kartę możesz odebrać osobiście w Biurze Obsługi Klienta lub poprzez Infolinię zgłosić nam abyśmy dostarczyli Ci ją drogą pocztową do domu. 

KATALOG NAGRÓD

W naszym katalogu znajdą Państwo blisko 50 nagród spośród 8 progów punktowych. Im wyższy próg punktowy tym wyższa wartość przypisanych do niego nagród. Katalog został opracowany tak, aby każdy mógł znaleźć w nim coś dla siebie: coś dla Pań, coś dla Panów, coś dla dzieci i młodzieży.

To Wy decydujecie jaka nagrodę wybierzecie!

 

Zobacz Katalog -> kliknij tutaj 

 

Dołacz do Programu OXY Lojalni, zbieraj punkty i wymieniaj je na atrakcyjne nagrody!


Pobierz Regulamin Programu.