Praca - doradca klienta biznesowego.
25.05.2021

Oxynet S.A., firma z branży telekomunikacyjnej w ramach dynamicznego rozwoju poszukuje pracowników na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego. Poszukujemy osób do długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę.

Zapewniamy : samochód firmowy, laptop, telefon.

Miejsce pracy: powiat jarosławski i okolice.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów i Partnerów z sektora biznesowego,
  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami,
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń u Klientów,
  • Analiza oraz profesjonalne doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań i podejścia do biznesu,
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z obecnymi Klientami i Partnerami,
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych,
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu usprawnień i nowych rozwiązań.

Czego oczekujemy:

  • Umiejętności i łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych;
  • Nastawienia na cel i jego realizację;
  • Kreatywności, ambicji i odwagi
  • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do pracy w terenie;
  • Biegłej obsługi komputera (MS Office: głównie MS Excel, Internet);
  • Wysokiej kultury osobistej

Co my możemy zaoferować Tobie?

  • Długoterminową umowę o pracę;
  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód;
  • Pracę w zespole osób, pracujących na wspólny sukces i zadowolenie Klientów i Partnerów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy rekrutacja@oxynet.pl