Systemy monitoringu i alarmowe dla domu i firmy.
29.09.2021

Zabezpiecz swój domi firmę z OXYNET dzięki najwyższej jakości usługom MONITORINGU WIZYJNEGO i SYSTEMU ALARMOWEGO.

 

System monitorigu wizyjnego

 

Za pomocą komputera, laptopa lub urządzeń mobilnych o każdym czasie, z dowolnego miejsca istnieje możliwość obserwacji "na żywo" monitorowanego obiektu. Rejestrator połączony z kamerami dokonuje zapisu z kamer na dysku twardym, w każdym momencie istnieje możliwość odtworzenia z dysku twardego nagrania zarejestrowanego w monitorowanym obiekcie.  

 

Oferujemy usługę wykonania systemu monitoringu, bazując na sprzęcie firmy DAHUA, lidera na rynku globalnym. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w budowie systemów monitoringu wykorzystujących sieci internetowe. Wszystkie instalowane przez nas systemy idealnie się komunikują i współpracują ze sobą. Instalacje kamer i innych urządzeń są idealnie opracowane i wykonane.

 

Systemy alarmowe

 

System alarmowy od Oxynet to innowatorskie rozwiązanie w zakresie systemów zabezpieczeń obiektów. Przeznaczony jest zarówno do mieszkań oraz małych i dużych domów. Korzystamy z urządzeń renomowanej firmy JABLOTRON, których obsługa jest intuicyjna i prosta. Nasi certyfikowani instalatorzy, poprowadzą fachowy montaż, dzięcki czemu wszystko będzie działać jak należy.

 

Zaletą naszych systemów jest możliwość podziału domu na sektory, a także błyskawiczne powiadomienia o zaistniałym zadarzeniu telefonicznie lub mailowo.Uzbrojenie i rozbrojenie alarmu  odbywa się za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze Panelu Zarządzania. 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także czujki:  ruchu, foto, przeciwpożarowe, dymu i temperatury, od zalania, od wycieku gazu, czujki czadu. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce "Oferta"